Jump to content
0raid

Κρατάτε τα κουτιά απο τις φιγούρες & αγάλματα που αγοράζετε?

Κρατάτε τα κουτιά απο τις φιγούρες & αγάλματα που αγοράζετε?  

12 μέλη εχουν ψηφίσει

  1. 1. Κρατάτε τα κουτιά απο τις φιγούρες & αγάλματα που αγοράζετε?

    • ΝΑΙ
    • ΟΧΙ
      0
    • Μόνο τα αγαπημένα


Recommended Posts

Ένα πράγμα που βασανίζει όλους τους συλλέκτες , τι κάνεις με τα κουτιά? τα κρατάς η όχι? , εγώ προσωπικά κρατάω ΟΛΑ τα κουτιά απο τις φιγούρες και τα αγάλματα που αγοράζω - πλέον βέβαια έχω μεγάλο θέμα χώρου - άλλα δεν μπορώ να πετάξω τα κουτιά μιας και τα θεωρώ και αυτά έργα τέχνης και έχει πέσει δουλειά ακόμα και σε αυτό!

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 ώρες πρίν, nickzark έγραψε:

Αποθήκη κάποια κουτιά . Κάποια λίγα σπίτι μέσα . Κάποια και με φιγούρα μέσα ακόμα . 

Μία από τα ίδια και εγώ! 😊

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κυρίως εχω funko pop στη συλλογή μου. Οσα είναι  common , εχω πετάξει τα κουτιά.  Οσα είναι special, limited , flocked ή οσα μαρεσουν *πάρα* πολύ,  τα έχω μες τα κουτιά ! 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 27/3/2024 at 5:49 ΜΜ, 0raid έγραψε:

Ένα πράγμα που βασανίζει όλους τους συλλέκτες , τι κάνεις με τα κουτιά? τα κρατάς η όχι? , εγώ προσωπικά κρατάω ΟΛΑ τα κουτιά απο τις φιγούρες και τα αγάλματα που αγοράζω - πλέον βέβαια έχω μεγάλο θέμα χώρου - άλλα δεν μπορώ να πετάξω τα κουτιά μιας και τα θεωρώ και αυτά έργα τέχνης και έχει πέσει δουλειά ακόμα και σε αυτό!

 

 

 

On 29/3/2024 at 10:44 ΜΜ, Efi έγραψε:

Κυρίως εχω funko pop στη συλλογή μου. Οσα είναι  common , εχω πετάξει τα κουτιά.  Οσα είναι special, limited , flocked ή οσα μαρεσουν *πάρα* πολύ,  τα έχω μες τα κουτιά ! 

καλησπέρα Έφη!!! ευτυχώς τα funko pop είναι συγκεκριμένες διαστάσεις και μπορείς να τα εκθέσεις και μέσα στα κουτιά τους και να φαίνονται όμορφα!!! εντάξει εκτός και αν έχεις τα jumbo sizes που εκεί υπάρχει θέμα, αλλά είναι περιορισμένα που βγαίνουν σε τέτοιο μέγεθος νομίζω. 🙂

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό η κάντε σύνδεση.

Πρέπει να είστε μέλος για να απαντήσετε

Δημιουργία Λογαριασμού

Έυκολα , γρήγορα ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ!

Δημιουργία

Σύνδεση

Έχετε ηδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Κάντε Σύνδεση

×
×
  • Create New...